Hakkımızda

Chokiy Digital, dijital çağın dinamiklerine uyumu hedeflemiş ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir dijital çözüm ortağıdır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında sunduğumuz hizmet yelpazesi ile müşterilerimizin dijital ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız.

Chokiy Digital olarak kurumsal ve e-ticaret sektörlerinde uzmanlaşmış olup, WordPress ve WooCommerce sistemleri üzerindeki bilgi birikimi ile müşterilerinin dijital varlıklarını güçlendirmeyi ve online platformlarda varlıklarını sağlamayı amaçlamaktayız. Profesyonel video ve fotoğraf çekim hizmetleri ile markaların dijital kimliklerini güçlendirirken, özgün ve etkileyici grafik tasarımlarla görsel anlamda kalıcı bir izlenim bırakmalarına katkıda bulunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler sadece yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında faaliyet gösteren müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmaktadır. Uluslararası platformlardaki deneyimimiz ile işletmelerin küresel pazarda rekabet avantajı elde etmelerine ve uluslararası arenada başarı yakalamalarına destek olmayı amaçlamaktayız.

Zoho One, Shopify ve Megaphone by Spotify gibi uluslararası çözüm ortaklarıyla iş süreçlerini optimize etme konusundaki tecrübemiz, müşterilerimizin küresel hedeflerine ulaşmalarında kritik bir rol oynamaktadır.

Chokiy Digital olarak müşterilere sadece hizmet sunmanın ötesinde stratejik çözüm ortaklıkları kurmayı hedefliyoruz. İnovasyon, kalite, ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin iş süreçlerine gerçek ve sürdürülebilir değer katmayı amaçlıyoruz.

Gizlilik ve Kişisel Veri Politikası